Poznaj nas lepiej

Nasza kadra

Centrum Pływania I LOVE SWIMMING to kontynuacja przygody z pływaniem multimedalisty i rekordzisty Polski w pływaniu Krzysztofa Gawłowicza, który po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął pracę jako trener przyszłych mistrzów sportu. Szkoła z ofertą nauki pływania zarówno na szczeblu sportowym jak i rekreacyjnym, to spełnienie marzeń oraz możliwość pokazania innym jak przyjemna i pożyteczna może być umiejętność pływania.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień szkolimy przyszłych mistrzów sportu. Tworząc Centrum Pływania I LOVE SWIMMING pragniemy zarażać wszystkich naszą pasją, dosłownie rozkochać w pływaniu. Chcemy pokazać, że praca nad kondycją i sprawnością fizyczną, dbanie o nieskazitelną sylwetkę może być prawdziwą przyjemnością.

KRZYSZTOF GAWŁOWICZ

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego, od 5 lat trener pływania w MKP Szczecin, wieloletni członek kadry narodowej seniorów oraz juniorów w pływaniu, reprezentant kraju na arenach międzynarodowych, V-ce Mistrz Europy, wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski w kategorii seniorów oraz juniorów, aktualny Mistrz i Rekordzista Polski w kategorii Masters.

DANUTA KOCZOROWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego, od kilkunastu lat trener pływania w MKP Szczecin, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

MARTA HANCZEWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr Wychowania fizycznego, od 10 lat trener pływania w MKP Szczecin, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem.

ADAM SKROBUK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie. Nauczyciel , wychowawca, instruktor pływania. Uczestnik imprez biegowych, orienteeringowych, duathlonowych i triathlonowych. Wyróżniony dwukrotnie najpopularniejszym nauczycielem w swojej szkole.